Co děláme

 

Tvorba webu a webdesign

Naší doménou je vytváření funkčního a čistého designu pro web spolu s tvorbou webových stránek na míru s vlastním systémem pro správu obsahu webu. Správa webových stránek je pro uživatele co nejjednodušší a přízpusobujeme ji plně požadavkům klienta.
Nabízíme vytvoření široké škály webových řešení od statických webových prezentací a blogů, po rezervační systémy, eshopy, portály a komplexnější webové aplikace.

Video produkce

Prezentace již dávno není omezená jenom na statická média, která v dnešní pokročilé informační době už nemusí být dostačující a ztrácejí svoji účinnost. Do popředí se dostávájí nové a neotřelé způsoby vizuální komunikace, které se s postupující dobou dostávají na dosah prakticky každému. Tím nejúčinějším prostředkem, který přináší zároveň obrovské možnosti, je VIDEO.

Pomocí videa je možné sdělit důležité informace s daleko větším a douhodobějším účinkem, dokáže upoutat pozornost, vyžaduje minimální nároky na diváka, vyvolává emoce, pocity a dokáže tak způsobit silnou reakci. Zároveň však není jednoduché video s požadovaným účinkem vytvořit, důležitý je nejenom nápad, ale také perfektní technické zpracování.

Nabízíme vytvoření prezentačního/reklamního videa pro Vaši společnost, produkt či službu. Postaráme se o vytvoření videa od nápadu, natočení až po profesionální digitální zpracování.

Rezervační systémy

Vytváříme rezervační systémy na míru s velmi jednoduchým a funkčním rozhraním pro příjemné rezervování Vašich klientů. Grafiku a ovládání rezervačního systému adaptujeme na stávající nebo nové webové stránky a samozřejmě dle dodatečných požadavků.